Italië reis International Class jaar 3

  • 03-11-2022

Dinsdagavond zijn de International Class-leerlingen (leerjaar 3) met de bus vertrokken naar Italië. In Italië maken zij kennis met hun Italiaanse leeftijdsgenoten en met de Italiaanse cultuur. Gedurende een week zullen zij in Italië een educatief en interessant programma volgen. Zo staan o.a. de volgende activiteiten op het programma: een workshop chocolade en olijfolie maken, een cultureel bezoek aan Turijn (met standswandeling en museumbezoek), een bezoek aan het iconische Sacra di San Michaele (oud klooster), een bezoek aan Genua en de Middellandse Zee en verschillende bezoeken aan de Italiaanse partnerschool. In het voorjaar komen de Italiaanse leeftijdsgenoten een bezoek brengen aan Rotterdam en aan onze school en zullen dan kennis maken met de Nederlandse cultuur. We wensen onze leerlingen een mooie, leerzame ervaring toe en dinsdag zijn ze waarschijnlijk moe maar voldaan weer terug in Rotterdam.