Contact

route

Algemene gegevens Roncalli Mavo Tattistraat 3-5, 3066 CE Rotterdam  |  tel: 010 – 420 56 93  | e-mail: ronca.mavo@roncallimavo.nl  | KvK-nummer 24288721 | bank: NL91 ABNA 0552 275 018

Administratie:

School administratie

ronca.mavo@roncallimavo.nl

Mevrouw A. Kooiker

Administratief medewerker | Roostermaker

akooiker@roncallimavo.nl

Mevrouw E. Rijsdijk

Administratief medewerker erijsdijk@roncallimavo.nl

Mevrouw C. de Bruijne

Administratief medewerker cdebruijne@roncallimavo.nl

Examensecretariaat

examensecretariaat@roncallimavo.nl

Directie:

De heer G.J.P. Kruit

Locatieleider gkruit@roncallimavo.nl

De heer R.V.A.A. Buskens

Teamleider rbuskens@roncallimavo.nl

Leerjaarcoördinatoren:

Mevrouw V.  Jong

Coördinator Leerjaar 1 vjong@roncallimavo.nl

Mevrouw A.M.J.M. de Veen

Coördinator Leerjaar 2 adeveen@roncallimavo.nl

Mevrouw E. Kwos

Coördinator Leerjaar 3 ekwos@roncallimavo.nl

De heer J. Westerlaken

Coördinator Leerjaar 4 jwesterlaken@roncallimavo.nl

Medewerkers service en beheer:

Algemene informatie iPads

Helpdesk iPad rnc-ipad@roncallimavo.nl

De heer F. Knetemann

Afdeling iPads fknetemann@roncallimavo.nl

De heer C. Nowee

Conciërge cnowee@roncallimavo.nl

De heer R. Vogelland

Conciërge rvogelland@roncallimavo.nl

Zorg:

Mevrouw W. Friederich

Zorgcoördinator wefriederich@roncallimavo.nl

Mevrouw Mooiman Onderwijsassistent rmooiman@roncallimavo.nl
Mevrouw E. van Veldhuizen Onderwijsassistent evanveldhuizen@roncallimavo.nl

            Docenten:

ALG

Decaan

Docent economie

Mevrouw B. Algurdag balgurdag@roncallimavo.nl

AKK

Docent Duits

S. Akkerman S.akkerman@roncallimavo.nl

BRA

Docent bewegingsonderwijs

De heer P. Brard

pbrard@roncallimavo.nl

BUY Docent Biologie Mevrouw de Bruijn cdebruijn@roncallimavo.nl

CHT

Docent wiskunde

 

Mevrouw T. Chotkan

tchotkan@roncallimavo.nl

DIH

Docent Engels

Mevrouw K. Diehle

kdiehle@roncallimavo.nl

GND

Docent aardrijkskunde

Mevrouw C. van Gend

cvangend@roncallimavo.nl

HAL

Docent bewegingsonderwijs

De heer F. van Hal

Fhal@roncallimavo.nl

HOF

Coördinator profielen

Docent bewegingsonderwijs

Mevrouw E. van ‘t Hoff

evthoff@roncallimavo.nl

HOB

Docent Natuurkunde/techniekBCP

Mevrouw L. Hoogenboom lhoogenboom@roncallimavo.nl

JSN

Docent aardrijkskunde

De heer I. Jansen

ijansen@roncallimavo.nl

CJO

Docent Nederlands

Mevrouw C. Jorritsma cjorritsma@roncallimavo.nl

KAN

Docent natuurkunde (NASK1)

Mevrouw M. Kandylaridou mkandylaridou@roncallimavo.nl

KHA  Docent economie  Mevrouw R. Khawalid rkhawalid@roncallimavo.nl

KSR

Docent wiskunde

Mevrouw A. Koster

akoster@roncallimavo.nl

KUY

Docent CKV

Mevrouw C. Kuil

ckuil@roncallimavo.nl

KWS

Coördinator leerjaar 3

Docent wiskunde

Mevrouw E. Kwos

ekwos@roncallimavo.nl

LIG

Docent informatietechnologie

De heer R.H.F. Ligterink rligterink@roncallimavo.nl

LNG

Docent tekenen

Mevrouw J.M. de Leng

jleng@roncallimavo.nl

MIL

Docent biologie

Mevrouw M.B.C. van Mil

rvmil@roncallimavo.nl

NUG Docent Nederlands Mevrouw T. Nugteren tnugteren@roncallimavo.nl
OMK Docent Frans Mevrouw N. Oomkens NOomkens@roncallimavo.nl

OOR

Docent Tekenen

Mevrouw M. van Oortmerssen Mvoortmerssen@roncallimavo.nl

OZE

Docent Geschiedenis

De heer E. Ozan EOzan@lmc-vo.nl

RAS

Docent geschiedenis

Mevrouw L. Ras

lras@roncallimavo.nl

SLH Docent Scheikunde De heer. C. Schelfhout cschelfhout@roncallimavo.nl
SCO Docent LO De heer M. Scholten mscholten@roncallimavo.nl

STO

Docent Duits

De heer B. Stoffels

bstoffels@roncallimavo.nl

VEN

Coördinator leerjaar 2

Docent tekenen

Mevrouw A.M.J.M. de Veen adeveen@roncallimavo.nl

VHO

Docent wiskunde

De heer S. Verhoeff sverhoeff@roncallimavo.nl

VLN

Docent Nederlands

De heer V. van Loon Vvanloon@roncallimavo.nl

WEY

Docent Engels

Mevrouw Y.C. Weeda

YWeeda@roncallimavo.nl

WST

Coördinator leerjaar 4

Docent maatschappijleer

De heer J. Westerlaken jwesterlaken@roncallimavo.nl

WLM

Coördinator internationalisering

Docent economie

De heer R.H.T. Willems rwillems@roncallimavo.nl

WLF

Docent informatietechnologie

Mevrouw J. de Wolf jdwolf@roncallimavo.nl

ZAL

Docent Nederlands

De heer T.H. van der Zalm thzalm@roncallimavo.nl

ZYD

Docent geschiedenis

De heer F. van der Zijden fvanderzijden@roncallimavo.nl

ZWA Docent biologie Mevrouw A. Zwart azwart@roncallimavo.nl